Titles you rated
Women of the Tang DynastyRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Bad Guys: Vile CityRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0
War of MoneyRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0