Series
Ratings
54
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
SlayersRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 3.0
Hare+Guu FinalRated ★ 4.5
Hare+Guu DeluxeRated ★ 4.5
Hare+GuuRated ★ 4.5
Black ButlerRated ★ 3.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0- Three FriendsRated ★ 3.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 4.0
24Rated ★ 4.0- Crime Scene 3Rated ★ 2.0
- Crime SceneRated ★ 2.0
- Crime SceneRated ★ 4.0