Series
Ratings
22
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
What Happens to My Family?Rated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5