Titles you rated
- Youn's KitchenRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0- Abnormal SummitRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 5.0- Begin Again Season 1Rated ★ 5.0
Kang's KitchenRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
PastaRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0