Series
Ratings
37- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
- Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
The Walking DeadRated ★ 5.0- The 8 ShowRated ★ 3.0
- Beef Season 1Rated ★ 4.5
- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 3.0- Loki Season 2Rated ★ 4.0
Ted Lasso Season 3Rated ★ 4.0
Ted LassoRated ★ 4.0
Ted LassoRated ★ 4.0- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0

Taxi DriverRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 10Rated ★ 5.0