Series
Ratings
533- The Art of SarahRated ★ 3.5
- The Ghost Writer's WifeRated ★ 4.5
- Bokutachi wa Mada Sono Hoshi no Kousoku wo ShiranaiRated ★ 4.0
- Friendly RivalryRated ★ 4.0
- Chosen HomeRated ★ 4.0
- K-foodie meets J-foodie Season 4Rated ★ 5.0
- The Price of ConfessionRated ★ 3.5
- Just a bit EspersRated ★ 4.0
- The ResurrectedRated ★ 3.5
- Love in the Big CityRated ★ 4.5
- K-foodie meets J-foodie Season 2Rated ★ 4.5
- K-foodie meets J-foodie Season 3Rated ★ 4.5
- Why Didn't They Ask Evans?Rated ★ 3.5
- Born for the SpotlightRated ★ 4.0
- K-foodie meets J-foodieRated ★ 4.0
- Their MarriageRated ★ 3.5
- EviliveRated ★ 4.0
KinnPorsche The SeriesRated ★ 4.0- CrashRated ★ 3.5
- Taiwan Crime StoriesRated ★ 3.5