Series
Ratings
387- Baby Assassins Everyday!Rated ★ 3.5
Marks' MountainRated ★ 3.5
Lupin the Third: Operation: Return the TreasureRated ★ 3.5- Hakubo no ChronicleRated ★ 3.5
Lupin the Third: Alcatraz ConnectionRated ★ 3.5
Detective Yuri RintaroRated ★ 3.5
聖☆おにいさんRated ★ 3.5- Garouden: The Way of the Lone WolfRated ★ 3.5
SAINT☆YOUNG MEN 2nd CenturyRated ★ 3.5- LUPIN THE IIIRD Zenigata to 2-nin no LupinRated ★ 3.5
- Gifted Season 1Rated ★ 3.0
- Evil God's Balance Public Security Analysis TeamRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Thus Spoke Kishibe RohanRated ★ 3.5
Fist of the North Star: Legend of Toki Fist of the North Star: Legend of TokiRated ★ 3.5
Dirty PairRated ★ 3.5- 에이코 교수의 사건부Rated ★ 3.5
I Lived in Kyoto for a While SPRated ★ 4.0
はんなりギロリの頼子さんRated ★ 3.5
I Lived in Kyoto for a WhileRated ★ 4.0