Series
Ratings
18
UnnaturalRated ★ 5.0
Shinsengumi!Rated ★ 3.5
Around 30 ChanRated ★ 2.0
Please Love The Useless MeRated ★ 3.0
From Five To NineRated ★ 4.0
Shomuni Season 3Rated ★ 4.0
ShomuniRated ★ 4.0
ウチの夫は仕事ができないRated ★ 4.5
Hirugao: Love Affairs in the AfternoonRated ★ 3.0
Your Home is My BusinessRated ★ 4.0
Pretty Guardian Sailor MoonRated ★ 4.0
Legal High SP 2Rated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.5
I Love You Just a Little BitRated ★ 3.0
Kamen RiderRated ★ 5.0
AmachanRated ★ 3.5
Ally McBealRated ★ 4.5
Dragon ZakuraRated ★ 4.0