Series
Ratings
12- Kiss or DieRated ★ 4.0
- FogdogRated ★ 0.5
- The DaysRated ★ 4.5
- Tokyo SwindlersRated ★ 3.5
0.5 no OtokoRated ★ 4.5
A Day-off of Kasumi ArimuraRated ★ 4.5
QuartetRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 1.5
MASKMENRated ★ 3.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
From Miyamoto to YouRated ★ 4.0
Million Yen WomenRated ★ 4.0
まほろ駅前番外地Rated ★ 5.0