Series
Ratings
152
Woodpecker Detective's OfficeRated ★ 3.5
Hidden ThingsRated ★ 4.5
Violet EvergardenRated ★ 5.0
Darwin's GameRated ★ 4.5
The Case Files of Jeweler RichardRated ★ 4.0
Bleach: Arrancar vs ShinigamiRated ★ 4.5
Bleach: The ArrancarRated ★ 4.5
Bleach: The BountRated ★ 4.0
Bleach: Soul Society - The RescueRated ★ 5.0
Bleach: Soul Society - The EntryRated ★ 5.0
Bleach: The SubstituteRated ★ 5.0
Stand My Heroes: Piece of TruthRated ★ 3.5
Love, Chunibyo & Other Delusions!: Heart ThrobRated ★ 4.5
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 4.5
Sweetness & LightningRated ★ 4.0
Food Wars! The Third Plate: Toutsuki Train ArcRated ★ 5.0
Food Wars! The Third PlateRated ★ 5.0
Food Wars! The Second PlateRated ★ 5.0
Food Wars!Rated ★ 5.0
Lord El-Melloi II's Case Files {Rail Zeppelin} Grace NoteRated ★ 4.5