Series
Ratings
63
SetoUtsumiRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Yu Yu HakushoRated ★ 3.5
プライドRated ★ 3.0
Attention PleaseRated ★ 3.0
Umizaru EvolutionRated ★ 2.5
The Queen's ClassroomRated ★ 4.5
Densha otokoRated ★ 3.0
The Great White TowerRated ★ 4.0
JinRated ★ 4.5
Love Strikes!Rated ★ 4.0
TouchRated ★ 4.0
Zatch Bell!Rated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
Basically NiceRated ★ 4.0
Buzzer BeatRated ★ 3.0
Iryu: Team Medical DragonRated ★ 3.0
Double Face: Gisou Keisatsu-henRated ★ 3.5
Brilliant LegacyRated ★ 3.0
Gokusen Season 2Rated ★ 2.5