Series
Ratings
49
Yu Yu HakushoRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet SPRated ★ 5.0
Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0

Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 4.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 5.0
Men on a MissionRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Kang's KitchenRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
SlayersRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0