Series
Ratings
551
Cowboy BebopRated ★ 4.0- Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
- Saionjisanwa Kajiwo shinaiRated ★ 3.5
- Hot SpotRated ★ 3.0
- Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.0
- Shinjuku yasenbyouinRated ★ 4.0
- Sora wataru kyoshitsuRated ★ 4.5
Wave, Listen to Me!Rated ★ 3.0
Ya Boy Kongming!Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 5.0
What Did You Eat Yesterday? Season 2Rated ★ 5.0
UnknownRated ★ 2.0
Tiger & Dragon SpecialsRated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
Goodbye Maestro: Father and My AppassionatoRated ★ 3.0- Extremely Inappropriate!Rated ★ 4.0
Ossan's Love ReturnsRated ★ 5.0
Shoujiki Fudousan Season 2Rated ★ 3.5
My Favorite FlowerRated ★ 4.5
Saiko no Kyoshi: Ichinengo, Watashi wa Seito ni ■SaretaRated ★ 3.0