Series
Ratings
38
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 2.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 3.5- Queen of VillainsRated ★ 4.0
- Tokyo SwindlersRated ★ 4.0
- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
- First LoveRated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Dragon Quest: The Adventure of DaiRated ★ 3.0
World Conquest Zvezda PlotRated ★ 2.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.5
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 2.5
TsukimonogatariRated ★ 3.5
恋物語Rated ★ 4.0
囮物語Rated ★ 3.5
鬼物語Rated ★ 4.0
傾物語Rated ★ 4.5
NisemonogatariRated ★ 3.5
BakemonogatariRated ★ 4.0
My Little Sister Can't Be This CuteRated ★ 2.5