Series
Ratings
100- The Summer I Turned Pretty Season 3Rated ★ 3.0
- The Summer I Turned Pretty Season 2Rated ★ 3.0
The Summer I Turned Pretty Season 1Rated ★ 3.0- Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0
- Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
- Emily in ParisRated ★ 3.0
- Emily in ParisRated ★ 3.0
- Emily in Paris Season 4Rated ★ 3.0
- Emily in Paris Season 5Rated ★ 3.0
- Black Mirror Season 7Rated ★ 5.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
HorimiyaRated ★ 3.0- Doona!Rated ★ 2.5
- Heartstopper Season 2Rated ★ 4.0
Nevertheless,Rated ★ 2.5- Sex Education Season 4Rated ★ 3.5
- ManifestRated ★ 4.0
- ManifestRated ★ 3.5
Manifest Season 2Rated ★ 3.5
ManifestRated ★ 4.0