Series
Ratings
44
Anata no Soba de Ashita ga WarauRated ★ 2.5- Golden Kamuy -The Hunt of Prisoners in Hokkaido-Rated ★ 3.0
- Daiyukai 2018Rated ★ 4.0
Galileo: Kindan no MajutsuRated ★ 3.5
書道教授Rated ★ 3.5- 죽음의 발송Rated ★ 3.0
- Mashin Hero Wataru The Seven Spirits Of RyujinmaruRated ★ 2.0
Shomuni ForeverRated ★ 3.5- The Rite of LossRated ★ 3.5
- Dream Island GirlRated ★ 2.0
- Kuroi Gashu: KusaRated ★ 3.0
- Tsuyoki AriRated ★ 3.0
霧の旗Rated ★ 3.5
カフカの東京絶望日記Rated ★ 2.5- ホームレス中学生 2Rated ★ 4.0
- ホームレス中学生 1Rated ★ 4.5
- Black JackRated ★ 3.5
- Banpaku no TaiyoRated ★ 3.5
My Home HeroRated ★ 4.5
Galileo ZeroRated ★ 4.5