Titles you rated
- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
- Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
- Beef Season 1Rated ★ 4.0
- Sex Education Season 4Rated ★ 4.0
- Mask GirlRated ★ 4.0
- The Glory Part 2Rated ★ 3.0
- The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Nevertheless,Rated ★ 3.5
Dash & LilyRated ★ 2.5- Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.0
- Emily in ParisRated ★ 3.0
- Heartbreak High Season 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5- Inventing AnnaRated ★ 3.5
- Emily in ParisRated ★ 4.0
- Inspector KooRated ★ 3.5
YouRated ★ 2.5- My NameRated ★ 2.0
YouRated ★ 3.0- DetentionRated ★ 2.5