Series
Ratings
191- NEW OLD BOYRated ★ 3.5
- EXchange Season 4Rated ★ 2.5
- Atlanta Season 2Rated ★ 4.5
- Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5- AdolescenceRated ★ 4.0
- DoubtRated ★ 5.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
- The Genius: Rules of the GameRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 5.0- AbyssRated ★ 3.5
- EXchange Season 3Rated ★ 2.0