Series
Ratings
33
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 5.0
Orphan BlackRated ★ 5.0
Orphan BlackRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 8Rated ★ 5.0
Orphan BlackRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
Orphan BlackRated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
Orphan BlackRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0- Abnormal SummitRated ★ 2.5

Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5