Series
Ratings
28
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
War of MoneyRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0