Titles you rated
Nurse Witch Komugi ZRated ★ 4.0
Nurse Witch KomugiRated ★ 4.0
Nurse Witch Komugi RRated ★ 3.5
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 5.0
Luck & LogicRated ★ 5.0
Sekko BoysRated ★ 3.5
Pandora in the Crimson Shell: Ghost UrnRated ★ 2.0
ERASEDRated ★ 5.0
Dagashi KashiRated ★ 4.5
Dagashi KashiRated ★ 3.0
ClannadRated ★ 5.0
げんしけん OVA COLLECTIONRated ★ 5.0
Genshiken Pt.2Rated ★ 5.0
GenshikenRated ★ 5.0
ShirobakoRated ★ 4.5
WATAMOTERated ★ 5.0