Titles you rated
Revolutionary LoveRated ★ 3.0- Strangers AgainRated ★ 2.5
- Pandora: Beneath the ParadiseRated ★ 2.0
- Doctor ChaRated ★ 4.0
- Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
- Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
- Battle for HappinessRated ★ 2.5
- Delightfully DeceitfulRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0- Taxi Driver 2Rated ★ 3.5
- Narco-SaintsRated ★ 4.0
- Black KnightRated ★ 4.0
- QueenmakerRated ★ 3.5

The Penthouse Season 3Rated ★ 2.0
The PenthouseRated ★ 3.0- Beef Season 1Rated ★ 3.5
- Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 3.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.5