Series
Ratings
60
Mr. SunshineRated ★ 5.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 2.5
First Love of a Royal PrinceRated ★ 3.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 2.0
Something Happened in BaliRated ★ 2.5
Famous PrincessesRated ★ 2.5
Emperor of the SeaRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
My GirlRated ★ 4.5
MaskRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 2.5
WantedRated ★ 3.0
Empire of GoldRated ★ 3.0
Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Liar GameRated ★ 4.5
MonkRated ★ 4.5
MonkRated ★ 4.5
MonkRated ★ 4.5
MonkRated ★ 4.5