Series
Ratings
69- Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
- Agatha Christie's Seven DialsRated ★ 2.0
- His & HersRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5- Run AwayRated ★ 2.5
- The SinnerRated ★ 3.0
The SinnerRated ★ 3.5
The SinnerRated ★ 3.5- Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.0
- Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.0
Alice in BorderlandRated ★ 4.0- The ResidenceRated ★ 4.5
- Burn the House DownRated ★ 3.0
TrespassersRated ★ 3.5- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0