Series
Ratings
27- Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0- ManifestRated ★ 3.5
- ManifestRated ★ 3.0
Manifest Season 2Rated ★ 2.0
ManifestRated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 3.0
Atlantic : The Wildest Ocean on EarthRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0- Running GirlsRated ★ 3.5

The ProducersRated ★ 3.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 2.5
Prison PlaybookRated ★ 2.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0