Series
Ratings
42
The Night WatchmanRated ★ 3.0
Friend, Our LegendRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.5
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 5.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.0
Two WeeksRated ★ 5.0
The Joseon GunmanRated ★ 4.0
Three DaysRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 4.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 4.0
Warm and CozyRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.5
Gu Family BookRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0