Series
Ratings
43
DoctorsRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
To the Beautiful YouRated ★ 1.0
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 2.0
PianistRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 2.0
My First TimeRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
You're My PetRated ★ 4.0- Daring WomenRated ★ 4.0
SoulmateRated ★ 4.5
The Great King, SejongRated ★ 3.5
All About EveRated ★ 3.5
My Sweet CityRated ★ 4.0
City HallRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 3.5