Series
Ratings
99
Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
Nine Tailed FoxRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
The Vineyard ManRated ★ 3.5
Angel EyesRated ★ 3.5- Yeonu's SummerRated ★ 4.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
Gokusen Season 3Rated ★ 5.0
Gokusen Season 2Rated ★ 5.0
GokusenRated ★ 5.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.0
School 4Rated ★ 3.5- School 3Rated ★ 3.5