Series
Ratings
70
A Love To KillRated ★ 2.5
Full House Take 2Rated ★ 2.0
Full HouseRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Who Are You?Rated ★ 4.0
Merry MaryRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Evasive Inquiry AgencyRated ★ 3.0
Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.0
Thank YouRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 2.0
RobberRated ★ 3.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
The Accidental CoupleRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 2.5
Make a WishRated ★ 3.5