Movies
Ratings
702
Shoot Me in the HeartRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.5
ScreamRated ★ 4.0
The ProtectorRated ★ 3.5- Tears In The ArcticRated ★ 4.0
AnacondaRated ★ 3.5
BeethovenRated ★ 3.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
On The PitchRated ★ 2.5- Tears in the AmazonRated ★ 4.5
Portrait of a BeautyRated ★ 0.5
Please Teach Me EnglishRated ★ 0.5
21Rated ★ 4.0
Righteous TiesRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
What a Girl WantsRated ★ 0.5
Saw VIRated ★ 2.0
Black HouseRated ★ 3.5