Series
Ratings
32
Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.0
Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
The Ancient Magus' Bride: Those Awaiting a StarRated ★ 5.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.5- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
Gintama. - Silver Soul ArcRated ★ 3.5
Gintama.Rated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 5.0
Hotaru no HikariRated ★ 4.0