Titles you rated
- Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
- The Art of SarahRated ★ 4.0
- Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 5.0- AemaRated ★ 4.0
- AdolescenceRated ★ 3.5
- Dune: Prophecy Season 1Rated ★ 3.5
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
- Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- Shop of the LampRated ★ 4.0
- Daily Dose of SunshineRated ★ 3.0
- Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
- Bridgerton Season 3Rated ★ 3.5
- Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
- A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0- Sex Education Season 4Rated ★ 3.5
- Mask GirlRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0