Movies
Ratings
44
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0- Our PresidentRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 4.0
South BoundRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
MossRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Cool RunningsRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.5
ShooterRated ★ 4.0
Take OffRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 3.5