Series
Ratings
149- AdolescenceRated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 3.5- The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5- Shop of the LampRated ★ 2.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- 3 Body ProblemRated ★ 3.5
- 더 인플루언서Rated ★ 2.0
AnnaRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
すいかRated ★ 5.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
- The 8 ShowRated ★ 1.0
- Lovely RunnerRated ★ 3.0
- A Killer ParadoxRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 2.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0