Series
Ratings
188
Chainsaw ManRated ★ 3.5- Marvel ZombiesRated ★ 3.0
- TwelveRated ★ 1.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
- AemaRated ★ 3.0
- Queen MantisRated ★ 3.0
- In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
- The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
- Low LifeRated ★ 3.5
- TriggerRated ★ 2.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
- Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
- KarmaRated ★ 3.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
- Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.0
- Mr. PlanktonRated ★ 3.0
- DoubtRated ★ 3.5
- Family PlanRated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0