Movies
Ratings
101
ThorRated ★ 5.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 5.0
My WayRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 2.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
SawRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Transporter 3Rated ★ 5.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0