Titles you rated
- My Perfect StrangerRated ★ 4.0
- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Some Day or One DayRated ★ 4.5
Beyond EvilRated ★ 4.0- Political FeverRated ★ 4.0
- To My StarRated ★ 3.5

Semantic ErrorRated ★ 4.0
A Piece of Your MindRated ★ 2.5- High School Mystery ClubRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
One Spring NightRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.5
A Love So BeautifulRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Witch's CourtRated ★ 4.0