Series
Ratings
72
Altered CarbonRated ★ 3.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
HumansRated ★ 4.0
HumansRated ★ 4.5
HumansRated ★ 4.5- Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 1.0

I Live AloneRated ★ 3.5- Delicious GuysRated ★ 3.0
The RebelRated ★ 5.0- Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 4.0
- Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 4.0- Witch HuntRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Men on a MissionRated ★ 0.5
GoblinRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0