Series
Ratings
105
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
The GuestRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 3.5
Berserk Season 2Rated ★ 4.5- Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0- New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 1.5
MistyRated ★ 2.0