Series
Ratings
18
Scarlet HeartRated ★ 5.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0- Knowledge Channel eRated ★ 5.0

Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 5.0

Personal TasteRated ★ 5.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 5.0
Hotaru no HikariRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Hotaru no HikariRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0