Series
Ratings
41
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Ground ZeroRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0- Seoul 1945Rated ★ 4.0

Attic CatRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0
Miss KoreaRated ★ 4.0- White ChristmasRated ★ 4.5
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.0
4 Legendary WitchesRated ★ 2.5
History of a SalarymanRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 4.5- Rainbow RomanceRated ★ 2.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
FittingRated ★ 4.0