Series
Ratings
81
Stairway to HeavenRated ★ 4.0- Three Meals a Day: DoctorsRated ★ 4.5
- Family Outing Season 1Rated ★ 4.0
- Youn's KitchenRated ★ 4.5
- Jinny's Kitchen Season 2Rated ★ 5.0

I Live AloneRated ★ 5.0- Jinny's KitchenRated ★ 5.0
- Running ManRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.0- The King's AvatarRated ★ 4.5

Touch Your HeartRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Love O2ORated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5