Movies
Ratings
811- It’s Okay!Rated ★ 3.5
The WitchRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 5.0
NightcrawlerRated ★ 3.5- Wall to WallRated ★ 2.5
The ContactRated ★ 3.5
Public EnemyRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The AbyssRated ★ 3.5
SidewaysRated ★ 3.0
Evil Dead RiseRated ★ 3.5
SwiriRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.5
Basic InstinctRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 3.5- No Other ChoiceRated ★ 4.0
The SinRated ★ 3.5
UpgradeRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0