Movies
Ratings
203- The King's WardenRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.5- Super Star LeeHyoriRated ★ 4.0
- Winter sleepRated ★ 3.5
- Replacement Driver VLOGRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 0.5
Children of the SeaRated ★ 3.0- Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 5.0
KOKUHORated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 4.5
The Wind RisesRated ★ 3.0- The World of LoveRated ★ 3.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 4.0
The ApartmentRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0