Series
Ratings
159- While You Are TemptedRated ★ 2.5
- 걸어서 세계속으로Rated ★ 2.5
- Tears in the ArcticRated ★ 2.0
- 원피스 2기Rated ★ 2.0
- Salty TourRated ★ 2.0
- 꼬비꼬비 2기Rated ★ 3.5
- 명탐정 코난Rated ★ 3.0
Four Wheeled RestaurantRated ★ 2.0
Zatch Bell!Rated ★ 3.5
Detective Conan: Love Story at Police Headquarters ~Wedding EveRated ★ 3.5- Mouth on WheelsRated ★ 3.0
- Shaun the Sheep: Adventures from Mossy BottomRated ★ 2.5
- Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 2.0
- Naked Korean HistoryRated ★ 2.0
- Dancing 9Rated ★ 2.0
- Free 19Rated ★ 1.5
- Korea's Next Top Model Season 1Rated ★ 2.5
- 궁금한 이야기 YRated ★ 3.0
Kirby: Right Back at Ya!Rated ★ 3.0- Sixth Sense 3Rated ★ 2.0