Series
Ratings
43- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5