Series
Ratings
93- My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 4.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
- AdolescenceRated ★ 5.0
- Loki Season 2Rated ★ 4.0
- A Killer ParadoxRated ★ 4.0
- LTNSRated ★ 5.0
- Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.0
- The Devil's PlanRated ★ 4.5
- The Time HotelRated ★ 3.5
- Mask GirlRated ★ 4.0
- D.P. Season 2Rated ★ 3.5
- BargainRated ★ 3.0
- Narco-SaintsRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 3.5
Damn Good CompanyRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 4.5
Dorohedoro Season 1Rated ★ 3.5