Titles you rated
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 4.5
Recipe for FarewellRated ★ 4.5
The GreatRated ★ 4.5
Dr. StoneRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Dragon ZakuraRated ★ 3.5
RikuohRated ★ 3.0
The Loudest VoiceRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.5
QuizRated ★ 3.5- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5