Series
Ratings
17
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
GleeRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.5
PastaRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 3.5
HeroesRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 2.5
Midnight Diner Season 1Rated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5