Series
Ratings
122
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 3.0
SignalRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.0
Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
HERORated ★ 3.0
Bates MotelRated ★ 2.0
LostRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 3.0
LostRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 3.0